200

Urządzasz uroczystość weselną? Zdecyduj się na sale weselne Białystok albo domy weselne Kraków

Zawarcie związku małżeńskiego to szczególny termin w życiu każdego człowieka. Będąc podstawową postacią pragniesz , aby każdy z zaproszonych przez Ciebie gości czuł się komfortowo i prawidłowo. Podstawą, która ci to zagwarantuje jest wybór sali na której miałoby się odbyć wesele.

sala weselna
Autor: Hotel Zora Primosten Hotel Zora Primosten
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając w podobny sposób sale weselne Białystok, jak i domy weselne Kraków masz gwarancję, że spełnią one wszystkie Twoje oczekiwania. Decydując się na Białystok sugerujemy Ci przestronne, luksusowe i co najistotniejsze – klimatyzowane sale w domu weselnym Gracja.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tego zagadnienia? Służymy pomocą. Trzeba wejść na nową stronę i tam dowiedz się więcej (http://tort-artystyczny.pl/kursy-cukiernicze/) informacji.

Posiadasz do wyboru ich dwie: Sala Pałacowa – dwupoziomowa wspólnie z antresolą do 135 osób, w odcieniach bieli a także grafitu z pięknymi kryształami w stylu glamour. Sala Stylowa – mieszcząca do 230 ludzi, sala w interesujący sposób łączy nowoczesność z klasyką, odcienie przewodnie to ecru oraz złoto- zobacz informacje.

Obydwie sale posiadają eleganckie, osobne hole oraz łazienki. Na dodatek masz do wyboru masę atrakcji, które umilą gościom

sala weselna
Autor: Trevor Turk
Źródło: http://www.flickr.com

rozrywkę: stoły regionalne, potrawy dietetyczne, fontanny czekoladowe przeznaczone dla smakoszów słodkości, barman, taras z romantycznym ogrodem jak również przestronny i praktyczny parking. W ofercie tego miejsca weselnego odnaleźć można też różnorodne propozycje jakie młodej parze przedkłada gospodarz, a w tym cztery kategorie menu, pokrowce na krzesła stołu prezydialnego, dekoratora wnętrza, 10% ulgi na zaślubiny w tygodniu, apartament dla młodej pary jak również zniżki dla pociech: do 5 roku życia – gratis, do 10 roku życia za pół ceny- link do strony.

Dodatkowo, dom weselny Gracja umiejscowiony jest blisko centrum miasta i słynie nie tylko z eleganckich, obszernych sal i profesjonalnej obsługi ale także z rewelacyjnej kuchni oraz wielorakiego menu przystosowanego do Państwa potrzeb.

Koszty wesela nie są drobne, wszystko dostosowywane jest osobiście w zależności od tego, czy robimy wesele jedno czy dwudniowe, który typ menu wyłonimy i jakie atrakcje. Należy pamiętać jednak, iż przy odpowiednim rozpoznaniu rynku, można wyłonić konkurencyjne oferty, możliwe do zatwierdzenia.