Bielizna damska

W jaki sposób dobrać strój kąpielowy do figury?

Panie niezbyt często wybierają się na plażę, bo boją się ukazywać swoje ciało. Uważają, iż tam będą dostrzegalne wszystkie ich krągłości oraz słabostki, przez co będą czuły się niezbyt komfortowo. A przecież są zaprojektowane specjalne stroje kąpielowe określone do rozlicznych rodzajów sylwetek, starczy tylko poprzeglądać po czym wybrać najlepszy dla siebie! Oto parę podstawowych zasad, którymi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu kostiumów kąpielowych.

kliknij tutaj
Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl
Warto kupować kostiumy kąpielowe w swoim ukochanym odcieniu – będziemy czuć się w takim kostiumie dobrze jak też swobodnie, zaś dobry nastrój na plaży to już 50procent sukcesu. Druga połowa to odpowiednie dopasowanie stroju do figury. Takie stroje kąpielowe Gabbiano dwuczęściowe albo jednoczęściowe nie tylko mogą podkreślić zbyt mały biust, lecz również zatuszować za duże obfitości.

Możemy także wybrać takie stroje kąpielowe, które nie tylko zatuszują nazbyt obfite biodra, lecz również zwiększą wizualnie zbyt wąskie. Teraz nawet słabostki górnych partii nóg z sukcesem zdołamy zakryć, nie ukazując tego, czego nie chcemy pokazać.

Bikini stringi, Stroje kąpielowe składające się z dwóch części winny być dobierane dla pań o zgrabnej linii ciała, natomiast kobiety o dość dużych gabarytach powinny postawić na kostiumy kąpielowe jednoczęściowe – kliknij tutaj. Nie jest to zasada odgórna, jednak z pewnością warto poważnie zastanowić się nad „odwagą” jaką wykazuje się sporo otyłych pań, zakładając dwuczęściowe kostiumy plażowe. W identycznej sytuacji są chudsze kobiety, które po prostu prezentują się w kostiumach jednoczęściowych niekorzystnie.

Duży biust także potrzebuje stosownego zaakcentowania.

Nie ociągaj się! Jeśli zainteresował Cię nasz wpis, to wejdź w adres www (https://boskabijoux.pl/kategoria-produktu/produkty/produkty-bransoletki/bransoletki-ze-znakiem-ryby/) i spójrz, co dla Ciebie z przyjemnością opracowaliśmy.

Wiele z dam wybiera zbyt małe staniki w nadziei, że wizualnie pomniejszą biust, co jednak daje odwrotny wynik. Ważne jest wybranie właściwego usztywnienia, jakie zatrzyma piersi na właściwym miejscu. Ważnym elementem są też paski – stroje kąpielowe na duży biust winny mieć szerokie paski, jednakże nie powinny być one nadrzędnym źródłem podparcia, mają zapobiegać zwisaniu. Z całą pewnością niewskazane są tu bikini na sznureczkach i łączone kółkami, stroje bez ramiączek a także biustonosze zakrywające biust tylko do połowy.