Kobieta w mieście

Jakim sposobem dopasować odpowiednią torebkę?

Kobiety kochają torebki. Gromadzimy je, zestawiamy adekwatnie do stroju, przenosimy w nich wszystkie nasze cenności. Jednakże każda pani jest odmienna i nie do każdej z nas pasuje ta sama z torebek.

torebki
Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Oto rady, czym trzeba się kierować by dobrać dla siebie właściwą torebkę. Pierwsza zasada – dobierz torebkę do swojej sylwetki: średnia albo duża dla kobiet puszystych, mniejsza albo średnich rozmiarów dla kobiet o przeciętnej budowie zaś mała dla pań o drobnej budowie ciała. Jeżeli decydujesz się na torebkę zakładaną przez ramię upewnij się, że jej pasek ma właściwą długość. Dobieraj torebkę do okazji, na przykład na co dzień – torba na ramię, do sukienki – kopertówka, na wieczór z kolei – malutka torebeczka do ręki. Ciekawe dane: szykowne listonoszki.

Zastanów się nad swoim stylem życia. Kupujesz nowiusieńką torebkę, do czego będzie ci ona posłużyć? Nie musisz nabywać torebki, która wygląda jej poprzedniczka. Może jesteś już na emeryturze i nie masz potrzeby nosić ze sobą aż tylu rzeczy? Wtenczas starczy malutka, torebka do ręki. Zwróć uwagę

Czerwona torebka
Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com

na powszednie aktywności. Panie, które dużo podróżują bądź chodzą do szkoły, będą zapewne gustować w plecakach bądź torbach z długim paskiem, przewieszanych przez ramię. Takie torebki są pojemniejsze, a dodatkowo lepiej chronią nasze dokumenty, gdyż ściśle przywierają do ciała.

Zastanów się, w jakim stylu na ogół się przyodziewasz. Pracujesz w urzędzie i na co dzień zakładasz neutralne, odzienia? Najlepszą będzie dla ciebie gustowna torebeczka na ramię bądź do ręki. Dla kobiet uwielbiających wyraziste barwy oraz rzucającą się w oczy biżuterię, najlepsze będą kopertówki albo torebki do ręki w neutralnych barwach. Sprawdź tu: .

Panie cierpiące na kłopoty z kręgosłupem, winny zamiast torebek nosić plecaczki bądź malutkie torebeczki przewieszane przez ramię.

Jeśli omawiany temat jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i przeczytaj, jakie zagadnienia posiada rekomendowana witryna (http://www.sneakers.pl/akcesoria/odziez/koszulki/fila.html) – zapewne dane tam zamieszczone są podobnie zajmujące.

Wybierać w takim przypadku musimy torebki z szerokim, płaskim ramiączkiem i pod żadnym pozorem ich nie przeciążać.

Z kolei to czy są to torebki ze skóry, z zamszu czy z odmiennego rodzaju materiału zależy wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań i od wyobraźni. Wszelakiego rodzaju torebki odnajdziemy także w sklepach internetowych, które oferują ogromną ilość wzorów i odcieni torebek. Znajdziemy w nich nie tylko torebki damskie skórzane lecz również plecaki oraz torby podróżne.