images

W świecie damskie bielizny

Mody ciągle ulegają zmianom. Jakby tak zerknąć na to z pewnej odległości, może wyglądać to dziwne, że każdego roku pojawiają się inne rekomendacje dotyczące tego, co jest gustowne.

Nawet bielizna damska (sprawdź tutaj), którą wszakże podziwia zazwyczaj jedynie nosicielka oraz czasem mąż, podlega rozmaitym modom. Jednakże nie wolno ulegać takim dyktatom – w tym tekście wysuwamy śmiały postulat, by każda kobieta nosiła na sobie to, co zechce, zamiast tego, co uważają inni!

Porozmawiajmy o takich elementach ubioru, jak stroje kąpielowe . W tym sezonie (i kolejnym) proponujemy kobietom, by wybrały raczej oldskulowe designy niż współczesne. Teraz modne stroje (sprawdź to koniecznie) kąpielowe odsłaniają coraz więcej, co może się wielu kobietom nie podobać. Nie czarujmy się, nie każda z nas ma figurę greckiej bogini. Z tego powodu proponujemy stroje kąpielowe, które prezentują się prawie tak, jak te wybierane przez kobiety kilka dekad wstecz. Stroje kąpielowe dosyć konserwatywne, okrywające m.in. brzuch. Tak pomyślane stroje kąpielowe Gabbiano mogą wyglądać wspaniale, nadając właścicielce dawny szyk.

Dlatego jesteśmy zmuszane zakładać niepraktyczne i niehigieniczne stringi ? Czy wyłącznie dlatego, że tak mocno podobają się mężczyznom? Czy dlatego, że są trendy i jest gustownie je zakładać? To są marne argumenty. Kobieta powinna nosić na sobie to, co kocha i w czym jest jej komfortowo.

Podobnie biustonosze – dzisiejsze niewiasty mocno męczą się z różnymi wynalazkami, które poprawiają i złudnie zwiększają wymiary piersi. Czynią tak, bo funkcjonuje gigantyczny popyt wśród męskiej populacji na spore biusty.

Każda kobieta, która zamierza czuć się wygodnie i właściwie w każdej sytuacji, musi zwrócić się o pomoc do pań od bra-fittingu, czyli kobiet, które wybierają właściwe dla danej sylwetki biustonosze. Ta usługa pojawiła się w ojczyźnie w ostatnich latach – w zamożnych państwach jest realizowana już od dawna.