Wakacje dla Twojego dziecka

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, żeby jego pociecha spędzała długo wyczekiwane wakacje w ruchu. Na rynku można wyszukać setki ofert obozów i kolonii, w tym od niedawna bardzo popularne wyjazdy dzięki, którym pociecha ma szansę się nauczyć czegoś zajmującego lub ulepszać swoje zdolności, jak np. obozy konne. Ta forma aktywnego wypoczynku zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym czasie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to więcej niż sport utrzymujący dziecko w dobrej formie fizycznej i dający zajęcie w czasie wypoczynku. Jazda konna pozwala odczuć odpowiedzialność za konia, o którego trzeba regularnie dbać. Dziecko poznaje zasady bezpieczeństwa w ciągu jazdy, poznaje też sposoby oporządzania konia, czy nawet uczy się uczyć inne dzieci. Obcowanie z naturą pozwala dziecku zrelaksować się.

Polecanym ośrodkiem proponującym w swojej ofercie obóz jeździecki jest na przykład Szkoła Jazdy Konnej Patataj. W wyjazdach mogą wziąć udział dzieci i młodzież w różnym przedziale wiekowym, a zajęcia są odpowiednio dostosowane do możliwości konkretnych grup wiekowych. Klub jest jednym z największych ośrodków w okolicach Warszawy.

Obojętnie na jaki wyjazd wyślemy naszą pociechę pożądane byłoby spytać dziecko co chciałoby poznać i dobrać opcję do jego zainteresowań. W efekcie wakacje na pewno będą udane.

Odkryj ofertę Szkoły Jazdy Konnej Patataj:

Wyświetl większą mapę

Źródło: Patataj