tort

Wielka siła unikalnych podarunków. Chcesz komuś taki sprawić? Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu

Jakiego byś dokonał wyboru? Gdyby ktoś Ci zaproponował unikatową rzecz, jakiej nie zakupisz w zwykłym sklepie czy raczej coś zwyczajnego, czyli coś co każdy może sobie zakupić? Wiadomo, że wybrałbyś pierwszą opcję. To raczej dość racjonalne pod paroma względami. Nie dość, że zyskujemy coś wyjątkowego to jeszcze sami dzięki temu jesteśmy w stanie tak się poczuć. To, że ktoś nam daje taką rzecz świadczy też o tym, że jesteśmy traktowani specjalnie przez jakąś osobę. To przyjemne, szkoda, iż nie zawsze tak jest.

tort
Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
A przecież czasem nie potrzeba dużo, możemy zorganizować coś rzeczywiście w oryginalny sposób. Nie mamy tu na myśli określonych drogich przedmiotów, na jakich nikogo nie stać. Ważne są drobne gesty, które mogą urosnąć do cudownego symbolu i szczególności chwili. Na przykład zamiast nabyć zwykły tort czy nie lepiej zamówić coś oryginalnego i pięknego, a na pewno równie pysznego, na przykład tort – (www.babie-lato.com/kurs-cukierniczy) artystyczny. Równie można zabrać kogoś do wspaniałej cukierni lub kawiarni jak jedna z cukierni Sweet Home w Warszawie zamiast wynajmować jakąś brzydką salę lub bawić się w mieszkaniu?

Jest faktycznie sporo możliwości na wyjątkowe uczczenie takiej chwili. Z pewnością doceni to każdy z nas. Niestety, czasami rzeczywiście brakuje czasu na zaplanowanie takiej uroczystości w sposób jak najbardziej oryginalny. Życie, codzienne sprawy, utrudnienia, sprawy do załatwienia, to wszystko powoduje, że niestety nawet mimo naszych najlepszych chęci, ciężko coś z tym zrobić. Jeśli jednakże naprawdę chcemy, to wszystko można zrobić, lecz…

Jeśli możesz uzyskać inne informacje na ten wątek, to wykorzystaj to oraz wejdź na poniższy odsyłacz i przeczytaj przykłady.

By się do tego zabrać

tort
Autor: Siti Saad
Źródło: http://www.flickr.com

konieczne jest odpowiednie przygotowanie, czyli skoro wiemy, że osoba, na której nam zależy, ma urodziny za jakiś czas, to jest to znak, iż trzeba rozpocząć przygotowania.

Skoro więc zaplanujemy to bardziej szybko, z wyprzedzeniem to może na każdą rzecz wystarczy czasu i nie będziemy musieli cieszyć się mniej ciekawymi pomysłami. Jedynie właściwa organizacja i konkretny pomysł, jakie będzie realizowany, mogą przynieść coś naprawdę oryginalnego, co zapewne doceni osoba, której chcesz przygotować taką niespodziankę. Z tą myślą trzeba spokojnie realizować plan, bez niepokoju i stresu, rób to metodycznie, przecież wiesz co pragniesz osiągnąć – zadowolenie obdarowywanej osoby.