galanteria

Wielkomiejski styl ewoluuje w ciągu ostatnich lat, ale jest coś, co od jakiegoś czasu możemy uznać za klasykę – to sportowe buty

Popołudniowe wyjście do centrum z reguły kojarzy nam się z eleganckim wyglądem. Jednak od kilku lat tradycje te zmieniają się i coraz bardziej idą w stronę zdrowego oraz sportowego wyglądu.

Dziś już nikogo nie śmieszy, że dyrektor przychodzi do pracy w marynarce oraz jeansach. Za jakiś czas pewnie czymś naturalnym staną się też sportowe buty, gdyż są one coraz bardziej eleganckie i pasują nawet do garnituru.

galanteria
Znana wszystkim firma NIKE proponuje jedne ze swoich kultowych butów w nowej odsłonie. Buty NIKE AIR MAX 90 ESSENTIAL to klasyka, którą każdy musi mieć w swojej garderobie. Buty rzecz jasna mają swój początek w kolekcji do biegania, ale dzisiaj wydają się być również świetnym elementem stroju wszystkich ludzi, którzy chcą spędzać czas aktywnie, a jednocześnie zniewalająco się prezentować. Ciemny odcień gwarantuje, że będą idealne do każdego ubrania. Choć jeśli chcemy, to mamy możliwość wybrać inny odcień – na przykład czerwony albo zielony.
Buty NIKE AIR MAX 90 ESSENTIAL są lekkie i bardzo wygodne. Materiał, z którego są szyte pozwala skórze oddychać, dlatego stopa się nie poci. W lekko podwyższonej cholewie buta umieszczony jest znany już system AIR MAX, co łagodzi każdy krok. Z tego powodu buty te są uznawane za jedne z najwygodniejszych na świecie.

Dodatkowo zastosowanie gumy na podeszwie sprawia, że buty nie ślizgają się na żadnej powierzchni. Jest to niezwykły atut dla ludzi aktywnych, którzy dużo chodzą po mieście. Buty wyprodukowane są z rewelacyjnych materiałów, co daje gwarancję na długie ich użytkowanie.