images

Bądź trendy tej wiosny i dobierz płaszcz do swojej garderoby

Nim lato na stale zagości w naszej garderobie musimy uporać się z nadchodząca wielkimi krokami wiosną. Wraz z nią po-odstawiajmy w ciemny kąt ciepłe ciuchy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w szorty i dopasować do tego koszulki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale delikatnych płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.
sneakersy

Jakie typu obuwie będzie atrakcyjne tej wiosny?

Dużymi krokami zbliża się do nas jedna z najbardziej oczekiwana pora roku, którą jest wiosna. To właśnie w jej trakcie będziemy mogli od nowa cieszyć się przyjemnymi dla naszego ciała temperaturami, na czym najbardziej nam zależy. Poza tym również skończą się opady śniegu oraz gołoledź, które utrudniają nam działanie w otaczających nas zimowych wymogach.
szafa

Blogi o modzie

Moda to trudny temat dla tego, kto nie jest obeznany z jej zasadniczymi kwestiami. Rzecz jasna można starać obserwować ludzi na ulicach i z drobnym poślizgiem próbować się do nich dopasować, ale jeśli komuś zależy na eleganckim i modnym wyglądzie i pragnie, by to pozostali ściągali od niego, a nie odwrotnie, trzeba uzbroić się nieco wiedzy i prześledzić blogi, witryny i wypowiedzi autorów mody – to ci ludzie, razem z nieuświadomioną odpowiedzą ludzi na ich pomysły, tworzą modę, taką przez duże M.