ślub

Dopasowujemy męskie buty ślubne – poradnik

Dzień ślubu jest dniem, w którym państwo młodzi pragną prezentować się zjawiskowo. Ubrania i dodatki muszą być ze sobą spójne, żeby tworzyć piękną, elegancką całość. Do przeszłości zaliczamy czasy, kiedy tylko panna młoda zwracała uwagę na szczegóły, dzisiejszy pan młody także pragnie wyglądać elegancko oraz stylowo.

Najważniejszy jest rzecz jasna garnitur garnitur wrocław do ślubu. To do jego materiału, koloru i stylu dobiera się pozostałe elementy ślubnej galanterii. Mężczyźni najczęściej zwracają baczną uwagę na wybór koszuli oraz krawata czy innego ozdobnika, lecz niestety dość przypadkowo kupują obuwie ślubne. Tymczasem wygodne oraz ładne półbuty męskie mogą wspaniale dopełnić stylizację, zapewniając przy tym komfort w tym specjalnym dniu, w którym niemało godzin spędza się na nogach. Buty muszą być zrobione z najwyższej klasy materiałów oraz tworzyć z garniturem harmonijną całość, zarówno pod względem charakteru, jak i palety kolorów.
ślub
Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wybrać obuwie ślubne do konkretnego stroju? Mężczyźni zwykle mają problem z doborem pasującego koloru obuwia. Obecnie półbuty męskie dostępne są na szczęście w równie bogatej gamie kolorów, jak buty dla pań – sprawdź półbuty męskie . Najważniejsza reguła głosi, że do garnituru w ciemnej barwie wybieramy buty ciemne, a do jasnego – jasne. Jeśli nie chcemy kupować butów na jeden raz, do kremowych i jasnoszarych garniturów – zamiast butów w tym samym kolorze – będą odpowiednie buty w naturalnym, brązowym odcieniu skóry.

Takie półbuty bez obaw można później ubierać do codziennych stylizacji. Nie zapominajmy, że lakierki są mniej praktyczne niż matowe i pasują raczej do wytwornych smokingów, niż do lekkich letnich garniturów o bardziej sportowym kroju. Pary młode coraz bardziej ochoczo decydują się na kolorowe dodatki, na jakiś radosny akcent, dodający poważnemu ubraniu nieco swobody. Panie najczęściej decydują się w takiej sytuacji na kolorowe szpilki – . Panowie powinni pozostać przy klasycznej kolorystyce butów, ale mogą do nich wybrać barwne sznurowadła. To ciekawy sposób na zindywidualizowanie klasycznego obuwia.

Ten wpis posiada fascynujące informacje na opisywany wątek – jeżeli masz ochotę zdobyć większą ilość wpisów, to odwiedź stronę bylola, która omawia zbliżone zagadnienia.

Warto wybierać buty skórzane, w sezonie letnim szczególnie ważne jest, by skórzana była także wkładka wewnętrzna – zapobiegnie to poceniu się nóg i powstawaniu kłopotliwych odcisków.