wybór ubiorów na bal maturalny

Obecnie dobór strojów na studniówkę jest ogromny. Jest możliwość wybierać spośród wielu wzorów, stylów i barw.
Choć czerń pozostaje najpopularniejszym odcieniem strojów na bale maturalne, to wcale nie znaczy, że powinniśmy się ograniczać wyłącznie do niej.

Wręcz przeciwnie, bajecznie wyglądają sukienki studniówkowe w odcieniach lazurowego, czerwonego. Oba eleganckie i kobiece zaakcentują subtelną, dziewczęcą urodę. Jednakowo popularne są jednak jeszcze mniej oczywiste kolory, a zróżnicowanie, z którego możemy wybrać, jest rzeczywiście ogromny. Sukienki studniówkowe zdołają być także złociste, w kolorze zieleni, łososiowym różu, a nawet fiołkowe. Doskonała mała czarna też będzie idealnym wyborem. Jeśli zostaniemy przy jej sztandarowej edycji kolorystycznej i zdecydujemy się na klasyczny krój, to taka suknia będzie mogła nam służyć również na różne okazje.
sukienki studniowkowe
Kolekcja kominów Joannahorodyńskagatta

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
W trakcie poszukiwań należytej kreacji na zabawę studniówkową pod uwagę powinno się wziąć przede wszystkim rodzaj sylwetki. Najlepszym doborem dla dziewcząt o sylwetce gruszki będzie sukienka z rozkloszowaną spódnicą i dopasowaną górą. Dobrze, jeśli ma pas, który zezwoli zaakcentować małą talię. W wypadku niezwykle smukłych figur, sprawdzi się sukienka warstwowa. Model z falbankami doda figurze chłopczycy kobiecości. Natomiast nastolatkom o sylwetce klepsydry zaleca się wybierać dopasowane modele sukni, które uwydatniają doskonałe proporcje sylwetki

Jednak bez względu na fason, bądź kolor, najistotniejsze jednak jest to, ażeby wybrać sukienkę, w jakiej czujemy się komfortowo, jesteśmy sobą i wygodnie przetrwamy szaleństwo nawet do rana.