moda męska

Chcesz się dobrze ubierać? Noś klasyki!

Moda nieustannie się zmienia. Zauważa to nawet modowy laik. Da się jednak wskazać takie części garderoby, które od kilku dekad wciąż są na topie, choć zmieniając się w swojej formie, dostosowując się do współczesnego świata. Oto parę ponadczasowych części garderoby, które dobrze jest posiadać w szafie.

Bazą niech będą dobre dżinsy. Nie ma sylwetki, do której nie dałoby się dopasować właściwego modelu. Ponadto są to spodnie, które w parze z obcasami lub gustownymi balerinami czy białą koszulą, mają również swoje eleganckie oblicze. Wygodne, praktyczne i towarzyszące nam od wielu, wielu lat.

odzież
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

T-shirt już dawno temu przestał być kojarzony ze sportowym charakterem. Zwłaszcza koszulki męskie przestały być tylko częścią garderoby, a zaczęły być niejako billboardami. Za pomocą T-shirtów ludzie niejako porozumiewają się ze światem podkreślając odrębne stanowisko, manifestują swoje poglądy oraz zainteresowania. Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. W prosty sposób podkreślają nasz styl i to, co nam w danej chwili „w duszy gra”.

Skórzana kurtka to następny podstawa w szafie osób interesujących się modą. Warto skusić się na jej zakup, albowiem nie zawiedzie nas nigdy. Odnajdzie się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku. Wie o tym najlepiej ikona stylu Kate Moss, która ze skórzanej kurtki uczyniła swój znak

obuwie damskie
Autor: foeoc kannilc
Źródło: http://www.flickr.com

rozpoznawczy. Kate uwielbia eksperymentować toteż w jej garderobie oprócz szpilek stoją kalosze Huntery, które nosi z niezwykłą gracją i prezentuje się w nich oszałamiająco – .


Te hippisowskie, solidne buty są wręcz uwielbiane przez miłośników najnowszych trendów na festiwalach rockowych oraz ulicach wielkich miast. W połączeniu z ciepłymi ocieplaczami bardzo dobrze spisują się o każdej porze roku. Nie zaskakuje więc, że te rozpoznawalne na całym świecie, modne, wygodne buty w żywych kolorach cieszą się dużą popularnością i posiadają coraz więcej sympatyków.