Mężczyzna popełnia gafę

Zatargi w małżeństwie? To nic złego

Jak zwykła kobieta może wytrzymać w związku ze statystycznym facetem? I w kolejną stronę, jak ten facet daje rade z tego typu kobietą? Odpowiedzi| na to zapytanie tak naprawdę nie znajdziemy, dobieramy się w związki prowadzeni jakąś dogłębną tajemnicą i czemu tak to się rozwija, że ona i on, tego nikt tak do końca nie wie.

Psychologowie i psychiatrzy próbują znaleźć jakieś wyjaśnienie, ten przedziwny stan, ale sami znajdują się po uszy w takim dziwnym układzie…

Małżeństwo
Autor: Elisa Garbarino
Źródło: http://www.flickr.com

No więc dlaczego? Nie ma tak łatwo. Właściwie, czemu nie można mydlić oczy i udawać, że się to zna, że znana jest ta metafizyczna, wieczna prawda, że to na nas spadła łaska oświecenia, w jakiej zawarte są tajemnice, które ujawnią się proste zaklęcie, na jedną małą prośbę… Niestety, to tak (więcejo tym- Skalnik) nie działa. Nie ma jasnych wskazówek czy choćby obiecujących podstaw. Są poszlaki, i tak już od setek lat, nie wnoszą bowiem one nic wartościowego do tematu.

Zgodne małżeństwo
Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

Z czego przesłanek to wynika? Tak naprawdę z drobiazgów, z drobnych nieporozumień. Przykładowo istnieje taka sytuacja, chodzi o spodnie damskie. Przemawia ona, a facet siedzi przy stole i kończy obiad. Kobieta coś zagaduje o spodniach damskich typu rurki (rurki dla pań), następnie są znów spodnie damskie rybaczki. Ona się produkuje, mówi, a facet niby jej słucha, niby coś mówi pod nosem, a wszystko to nie wygląda się jak choćby nić zrozumienia. A na dodatek, jeszcze, gdy on słyszy słowo „spodnie”, i zarzut, że nie słucha, ożywia się i odpowiada, że jutro pójdziecie nabyć te damskie spodnie dresowe, tak jakbyś stale paradowała w dresach (a chodzisz przecież w nich zwłaszcza w mieszkaniu). Więcej o spodniach dresowych oraz rybaczkach znajduje się w tym miejscu: rybaczki spodnie dla kobiet.

Sytuacja w drugą stronę. Skoro faceci nie wsłuchują się w to co mówią panie to kobiety nie pojmują zasad piłki nożnej. Taka sytuacja, oglądasz mecz ze swoją kobietą, wszystko jest super, przecież tak długo ją prosiłeś, w końcu zaaprobowała twoje prośby, a co najistotniejsze ogląda (wszystko na to wskazuje) nawet ze znacznym napięciem, co ciebie raduje. Już pragniesz ją wycałować, postawić na piedestał i wychwalać, kiedy nagle okazuje się, iż ona ciągle kibicowała tym drugim, ponieważ myślała, iż nasi biegają w tych ciemniejszych strojach. No w takim momencie brakuje ci cierpliwości. Obrażasz się, tym bardziej, iż nasi przegrywają, tak więc czujesz się podwójnie oszukany. Co za pech!