torebka turkusowa

Zestawiamy torebkę do kreacji czy szpilek?

Torebka kobieca jest wizytówkę płci pięknej. Obecnie torebka nie jest używana już tylko do pakowania gadżetów takich jak telefon, pieniądze, szminki czy klucze. Wielu twórców mody zgodzi się, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i dobrym smaku nowoczesnych dam. Styliści nęcą fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz majstersztykiem torebek, które kupisz w hurtowni torebek.

torebka turkusowa
Źródło: www.superbag.pl

Hurtownia torebek chcąc nadążyć za modą, musi wciąż modernizować swoją ofertę produktową, a jest w czym kaprysić, gdyż gatunków torebek jest coraz więcej: od dużej klasycznej torebki, kopertówki, z różnorodnych dzianin, `ze skóry albo płótna po torebki damskie listonoszki.

W przeszłości kupowano torebkę do koloru i fasonów butów. Aktualnie moda (poznaj najlepsze oferty na: eleganckie sukienki dla puszystych laversa) dyktuje nieco inne tendencje: buty i torby nie muszą mieć takiego samego koloru ani być z tego samego materiału, należy bowiem rozstać się z monotonią. Damy, które uwagę skupiają dodatki, wybierają najczęściej torebki do koloru ubioru. Torebka jako składnik stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być na przykład o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy wzbudzić zainteresowanie.

Warto zauważyć, że dużo dam stawia na klasykę, sprowadzając torebkę i buty do wspólnego mianownika. Nic w tym niepokojącego, gdyż tak naprawdę o wyborze torebki powinna decydować okazja, sylwetka, styl i gust, a nawet nastrój. Torebka powinna być ozdobą stroju, ale należy dobierać ją do ubrania czy butów z umiarem. Zbytnia dekoracyjność bądź zbyt mocny kontrast, może wywołać odmienny efekt od oczekiwanego.

Kiedy poszukujesz dokładnych wiadomości, nie zwlekaj, tylko sprawdź pod linkiem (http://www.tuv.com/pl/poland/uslugi/tematy_szkolen_1/zarzadzanie_zakupy_przywodztwo_1/zarzadzanie_przywodztwo_1/zarzadzanie_przywodztwo.html). Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Ponadto często zdarza się, iż kobiety preferują torebki uniwersalne, które pasują zarówno do większości ich kreacji, jak i butów.

Torebka niekoniecznie musi być wybrana pod barwę ubrania. Warty uwagi jest klasa, fason faktura czy też rodzaj materiału, z którego torebka jest zaprojektowana. Wybór modelu torebki powiązany jest też często z upodobaniem do marki, niektóre kobiety są zakochane w torebkach firmy bevers, a jeszcze inne nie chcą wyjść na spacer bez torebki David Jones. Pamiętajmy jednak, iż perfekcyjnie dopasowana torebka powinna nie tylko dobrze komponować się z ubraniem bądź też z butami, ale i być funkcjonalna oraz komfortowa.

Źródło: Torebki Damskie